Kurumsal

Kurumsal

Güvenlik Birinci Önceliğimizdir

Güvenilirliğin, kalitenin ve uzmanlığın adresi olarak, işimizde ne yaptığımızı ve nasıl yaptığımızı bilmek istiyoruz. Biz Asil Car Service, otomobil bakımı, onarımı ve yedek parça temini alanlarında hizmet veren bir lideriz. Müşterilerimiz için araçlarını en iyi şekilde korumayı ve performanslarını artırmayı taahhüt ediyoruz.

18491+

Mutlu Müşteri

8+

Profesyonel Hizmet

6+

Deneyimli Çalışan
Kurumsal

28+

Yıllık bir deneyim

Randevu Al

Formu doldurarak randevu alabilir ya da aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 544 281 28 53 WhatsApp Hattı

Misyon
Misyon

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, yüksek kalite ve sürdürülebilir hizmetler sunmak, çevremize duyarlı uygulamalar benimsemek ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır. İşimizi tutku ve özenle yapar, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çabalarken, çevremize ve topluma katkıda bulunmayı amaçlarız.

Vizyon
Vizyon

Güvenilirlik, kalite ve uzmanlıkla, Asil Car Service olarak otomobil bakımı ve onarım alanında lider olma vizyonumuzu taşıyoruz. Müşterilerimize, araçlarını güvendiği bir partnerle bıraktıklarında, en iyi hizmeti alacaklarını bilmelerini sağlayarak sürüş deneyimlerini mükemmelleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Asil Car Service en güvenilir iş ortağınız.

Google Yorumlar

Müşterilerimizin Yorumları

Ismet eroğul
Ismet eroğul
2023-09-29
Her türlü güvence ile hizmet sunulan nadir müesselerden birisi. Alanında, Çanakkale'nin en iyisi. Kurumsallaşmış bir müessese.
VELİ ÖZGÜR ÖZKAN
VELİ ÖZGÜR ÖZKAN
2023-08-19
Bir yanlış anlama olmuş öncelikle özür dilerim 🙏 aracım sık sık calismama yapıyordu enjektör pompa derken baya masraf ettim en son çekiciyle asil ustaya getirdik şimdi tek marşta çalışıyor güvenilir ilgili usta
Bahadir Yasa
Bahadir Yasa
2023-07-02
Fast, professional, attentive
Bloglar

Son Yazılarımız

Son yazılaramızı okuyarak bilgi edinebilirsiniz.
Daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.